آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : محیط زیست

رونق صنایع‌دستی روئین نیاز به کاربری جدید دارد

hemmat khahi (4 of 23)-1

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: متأسفانه هنوز کاربری جدید برای تولیدات صنایع‌دستی در دهکده نساجی کشور تعریف‌نشده است رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اسفراین گفت: ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار مصوب سفر رهبری به استان در حوزه میراث فرهنگی روستای روئین ابلاغ شد. محمدی اظهار ... بیشتر بخوانید »

گفتگو با رئیس انجمن مهرآفرینان دامنه های سبز اسفراین؛ برگزاری تجمع حمایت از پرندگان مهاجر در اسفراین

SAN2014-01-19_18-35-23_933

نظامی: شکار بی رویه پرندگان و احداث آب بند گراتی اکوسیستم رودخانه کالشور را با خطر مواجه کرده است به گزارش سامانه هم اندیشی جوانان روئین به نقل از سپرآیین نظامی مسئول انجمن مهر آفرینان دامنه های سبز در گفتگو با خبرنگار سپهرآئین بیان کرد:این قسمت از رودخانه کالشور همه ساله از اوایل آذر ماه تا بهمن میزبان انواع پرندگان ... بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری؛ تجمع دوست داران محیط زیست در حاشیه رودخانه کالشور در حمایت از پرندگان مهاجر

SAN2014-01-19_18-36-20_346

تجمع دوست داران محیط زیست به حمایت از پرندگان مهاجر روز یکشنبه در حاشیه رودخانه کالشور اسفراین به همت انجمن مهرآفرینان دامنه های سبز برگزار شد. بیشتر بخوانید »

عضویت در سامانه هم اندیشی جوانان روئین

samane

سازمان مردم نهاد کانون اندیشه گران جوان ،نخستین و برترین تشکل غیردولتی روستایی ایران و به عنوان بازوی توانمند دولت تدبیر و امید ، در راستای توسعه پایدار دهکده توریستی روئین از کلیه نخبگان ،اساتید دانشگاه ،جامعه مهندسین ،فرهنگیان ،اصناف ،خانواده مغزز شهدا ،دانشجویان و دانش آموزان دعوت به همکاری می نماید. لذا فرم عضویت در سامانه هم اندیشی را ... بیشتر بخوانید »

کانون مهرآفرینان دامنه های سبز از زمان تأسیس تا کنون

1383826_525924437494375_1413889517_n

نویسندگان: الهه نظامی-ربابه علیپور کانون مهرآفرینان دامنه های سبز از زمان تأسیس تا کنون مهرآفرینان دامنه های سبز تشکلی با زمینه فعالیت محیط زیست دارای شخصیت حقوقی مستقل، غیردولتی، غیرتجاری و غیرانتفاعی است که برای انجام فعالیت های داوطلبانه با گرایش های غیرسیاسی و بر اساس قانونمندی اساسنامه مدون و رعایت چارچوب قوانین موضوعه کشور و مفاد آیین نامه اجرایی ... بیشتر بخوانید »

بالا