آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : صنعتی

مطالعات شناسایی خوشه صنعتی خشکبار و محصولات نخی رویین آغاز شد

1623120

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: انجام مطالعات شناسایی برای ایجاد خوشه‌های صنعتی خشکبار در فاروج و محصولات نخی رویین در سال جاری آغاز شد. سیاوش وحدت در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: این مطالعات در حال حاضر انجام می‌شود تا مشخص شود آیا امکان اجرای خوشه وجود خواهد داشت یا خیر. وی ادامه داد: بعد از ... بیشتر بخوانید »

عضویت در سامانه هم اندیشی جوانان روئین

samane

سازمان مردم نهاد کانون اندیشه گران جوان ،نخستین و برترین تشکل غیردولتی روستایی ایران و به عنوان بازوی توانمند دولت تدبیر و امید ، در راستای توسعه پایدار دهکده توریستی روئین از کلیه نخبگان ،اساتید دانشگاه ،جامعه مهندسین ،فرهنگیان ،اصناف ،خانواده مغزز شهدا ،دانشجویان و دانش آموزان دعوت به همکاری می نماید. لذا فرم عضویت در سامانه هم اندیشی را ... بیشتر بخوانید »

استاندار خراسان شمالی: گره اشتغال در طول ۳۵ سال باز نشده است

p1

استاندار خراسان شمالی گفت: بیکاری از مهمترین معضلات کنونی جامعه ماست و ما نتوانسته ایم گره اصلی اشتغال را در طول این ۳۵ سال باز کنیم. به گزارش پایگاه خبری اندیشه گران جوان به نقل از ایرنا، سیدعلی اکبر پرویزی روز دوشنبه در نشست شورای مبارزه با مواد مخدر این استان در شیروان اظهار کرد: با حل موضوع بیکاری، بسیاری ... بیشتر بخوانید »

عناوین طرح های مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان

k1

به اطلاع دانشجویان محترم علاقه مند به برخورداری از حمایت مالی از پایان نامه ها در حوزه ی جوانان میرساند، جامعه ی هدف مورد بررسی در پژوهشهای این حوزه، جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال هستند. بدیهی است ملاک حمایت یا عدم حمایت و نیز تعیین مبلغ مورد حمایت از پایان نامه های دانشجویی، منوط به ملاحظه ی عناوین موضوعی این ... بیشتر بخوانید »

بالا