آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : گردشگری

ARCHITECHT

انتخاب سید امیر محمد احمدی روئین به عنوان عضو اصلی شورای مرکزی دوره ششم اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مرمت و شهرسازی ایران در انتخابات اتحادیه انجمنهای علمی دانشجویی معماری مرمت و شهرسازی ایران که در تاریخ ۱۵ و ۱۶ آذر ماه ۱۴۰۲ در دانشگاه خوارزمی برگزار شد، سید امیر محمد احمدی روئین دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مرمت و احیای ... بیشتر بخوانید »

طرح جامع ویژه حفاظت از بافت تاریخی روستای روئین تدوین می شود

Unknown

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از تدوین طرح جامع ویژه ساماندهی، حفاظت و مرمت از بافت تاریخی روستای روئین اسفراین خبر داد. به گزارش پایگاه خبری روئین به نقل از خبرگزاری مهر حبیب یزدان پناه اظهار کرد: به منظور ساماندهی و تجدید حیات منظر فرهنگی روستای تاریخی روئین و ساماندهی ساخت و سازها بر اساس ضابطه ... بیشتر بخوانید »

اختصاص دو میلیارد تومان اعتبار به روستای گردشگری رویین

Unknown

توسعه زیرساختی هشت روستای هدف گردشگری در شهرستان های هشتگانه خراسان شمالی در دستور کار است. به گزارش پایگاه خبری روئین ،مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با بیان اینکه رونق گردشگری روستایی در استان نیازمند توسعه زیرساخت هاست، گفت: هشت روستای هدف گردشگری در شهرستان های هشتگانه خراسان شمالی شناسایی و اعتبارات لازم نیز پیش بینی و ... بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری؛ تجمع دوست داران محیط زیست در حاشیه رودخانه کالشور در حمایت از پرندگان مهاجر

SAN2014-01-19_18-36-20_346

تجمع دوست داران محیط زیست به حمایت از پرندگان مهاجر روز یکشنبه در حاشیه رودخانه کالشور اسفراین به همت انجمن مهرآفرینان دامنه های سبز برگزار شد. بیشتر بخوانید »

ارائه گزارش عملکرد کانون اندیشه گران جوان در جلسه فصلی سازمانهای مردم نهاد استان

h4

به گزارش پایگاه خبری اندیشه گران جوان روئین ،حسین برومند، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی روز گذشته(۱۲ آبان) در جلسه فصلی سازمان های مردم نهاد که در محل عمارت مفخم بجنورد با حضور مدیران سازمان های مردم نهاد استان برگزار شد، گفت: دانش بشری مدیریت تکامل یافته را ترسیم می کند و در این راستا توسعه پایدار بدون ... بیشتر بخوانید »

عضویت در سامانه هم اندیشی جوانان روئین

samane

سازمان مردم نهاد کانون اندیشه گران جوان ،نخستین و برترین تشکل غیردولتی روستایی ایران و به عنوان بازوی توانمند دولت تدبیر و امید ، در راستای توسعه پایدار دهکده توریستی روئین از کلیه نخبگان ،اساتید دانشگاه ،جامعه مهندسین ،فرهنگیان ،اصناف ،خانواده مغزز شهدا ،دانشجویان و دانش آموزان دعوت به همکاری می نماید. لذا فرم عضویت در سامانه هم اندیشی را ... بیشتر بخوانید »

تاکید ابتکار بر تقویت جایگاه سمن‌های زیست‌محیطی

ID-466

معصومه ابتکار گفت :توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حضور تمامی سلایق در مدیریت کشور و رعایت حقوق شهروندی موجب ایجاد رویکردی نوین در عرصه فعالیت نهادهای مدنی شده است. وی افزود: دولت و مردم از این فرصت فراهم شده باید نهایت استفاده را بکنند و بخش خصوصی باید کارآمدی‌های خود را به منصه ظهور برساند ولی همه باید ... بیشتر بخوانید »

افتتاح چند‌ باره ‌مجتمع گردشگری پلمیس اسفراین‌

hemmat khahi (1 of 23)-1

میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌شمالی سرویس بهداشتی مجتمع گردشگری پلمیس اسفراین را برای چندمین بار به بهانه هفته گردشگری در این استان افتتاح کرد. این سرویس‌های بهداشتی که میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از آن به عنوان مجتمع خدماتی بهداشتی پلمیس یاد کرده، در حالی افتتاح شد که پیش از این نیز در بهمن سال ... بیشتر بخوانید »

پروژه های گردشگری روئین افتتاح شد

hemmat khahi (12 of 23)-1

پروژه های گردشگری پلمیس وپل رویین افتتاح شد به گزارش پایگاه خبری اندیشه گران جوان روئین،علی کاظمی گفت:مجتمع خدمات بهداشتی پلمیس و پل رویین با اعتباری بالغ بر ۳۳۰میلیون تومان افتتاح شد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی هم چنین از تکمیل زیرساخت‌های موردنیاز منطقه نمونه گردشگری روئین خبر داد و گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های گردشگری ... بیشتر بخوانید »

گام های نخست برای معرفی جاذبه های اکوتوریسم آبی استان

hemmat khahi (12 of 23)-0

روز جهانی گردشگری هر سال فرصتی است تا کشورهای عضو جامعه ملل متحد با تمرکز روی هدفی خاص، با هم اندیشی مسئولانه و به اشتراک گذاردن منابع و امکانات خود، شرایط توسعه این صنعت درآمدزای شگرف و بهره مندی از منافع عظیم غیرمادی آن نظیر کمک به هم گرایی بیشتر جوامع و جلوگیری از نزاع و خشونت را تحکیم بخشند. ... بیشتر بخوانید »

بالا