آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : محیط زیست

گزارش تصویری؛ تجمع دوست داران محیط زیست در حاشیه رودخانه کالشور در حمایت از پرندگان مهاجر

SAN2014-01-19_18-36-20_346

تجمع دوست داران محیط زیست به حمایت از پرندگان مهاجر روز یکشنبه در حاشیه رودخانه کالشور اسفراین به همت انجمن مهرآفرینان دامنه های سبز برگزار شد. بیشتر بخوانید »

ارائه گزارش عملکرد کانون اندیشه گران جوان در جلسه فصلی سازمانهای مردم نهاد استان

h4

به گزارش پایگاه خبری اندیشه گران جوان روئین ،حسین برومند، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی روز گذشته(۱۲ آبان) در جلسه فصلی سازمان های مردم نهاد که در محل عمارت مفخم بجنورد با حضور مدیران سازمان های مردم نهاد استان برگزار شد، گفت: دانش بشری مدیریت تکامل یافته را ترسیم می کند و در این راستا توسعه پایدار بدون ... بیشتر بخوانید »

عضویت در سامانه هم اندیشی جوانان روئین

samane

سازمان مردم نهاد کانون اندیشه گران جوان ،نخستین و برترین تشکل غیردولتی روستایی ایران و به عنوان بازوی توانمند دولت تدبیر و امید ، در راستای توسعه پایدار دهکده توریستی روئین از کلیه نخبگان ،اساتید دانشگاه ،جامعه مهندسین ،فرهنگیان ،اصناف ،خانواده مغزز شهدا ،دانشجویان و دانش آموزان دعوت به همکاری می نماید. لذا فرم عضویت در سامانه هم اندیشی را ... بیشتر بخوانید »

تاکید ابتکار بر تقویت جایگاه سمن‌های زیست‌محیطی

ID-466

معصومه ابتکار گفت :توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حضور تمامی سلایق در مدیریت کشور و رعایت حقوق شهروندی موجب ایجاد رویکردی نوین در عرصه فعالیت نهادهای مدنی شده است. وی افزود: دولت و مردم از این فرصت فراهم شده باید نهایت استفاده را بکنند و بخش خصوصی باید کارآمدی‌های خود را به منصه ظهور برساند ولی همه باید ... بیشتر بخوانید »

افتتاح چند‌ باره ‌مجتمع گردشگری پلمیس اسفراین‌

hemmat khahi (1 of 23)-1

میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌شمالی سرویس بهداشتی مجتمع گردشگری پلمیس اسفراین را برای چندمین بار به بهانه هفته گردشگری در این استان افتتاح کرد. این سرویس‌های بهداشتی که میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از آن به عنوان مجتمع خدماتی بهداشتی پلمیس یاد کرده، در حالی افتتاح شد که پیش از این نیز در بهمن سال ... بیشتر بخوانید »

گام های نخست برای معرفی جاذبه های اکوتوریسم آبی استان

hemmat khahi (12 of 23)-0

روز جهانی گردشگری هر سال فرصتی است تا کشورهای عضو جامعه ملل متحد با تمرکز روی هدفی خاص، با هم اندیشی مسئولانه و به اشتراک گذاردن منابع و امکانات خود، شرایط توسعه این صنعت درآمدزای شگرف و بهره مندی از منافع عظیم غیرمادی آن نظیر کمک به هم گرایی بیشتر جوامع و جلوگیری از نزاع و خشونت را تحکیم بخشند. ... بیشتر بخوانید »

به مناسبت هفته گردشگری؛ تور طبیعت گردی به منطقه میاندشت جاجرم انجام می شود

8132

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی از برگزاری تور طبیعت گردی به منطقه میاندشت جاجرم به مناسبت هفته گردشگری خبر داد. حسین آبسالان در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه خراسان شمالی با اشاره به اینکه این تور با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان برگزار می شود افزود:در این برنامه طبیعت گردی حدود۱۵ ... بیشتر بخوانید »

عناوین طرح های مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان

k1

به اطلاع دانشجویان محترم علاقه مند به برخورداری از حمایت مالی از پایان نامه ها در حوزه ی جوانان میرساند، جامعه ی هدف مورد بررسی در پژوهشهای این حوزه، جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال هستند. بدیهی است ملاک حمایت یا عدم حمایت و نیز تعیین مبلغ مورد حمایت از پایان نامه های دانشجویی، منوط به ملاحظه ی عناوین موضوعی این ... بیشتر بخوانید »

بالا