آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : اخبار روئین

اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به بافت تاریخی روستای روئین

2

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی گفت: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به بافت تاریخی روستای روئین اختصاص یافت. به گزارش پایگاه خبری روئین به نقل از نسیم امروز، حبیب یزدان پناه اظهار داشت: این اعتبارات ملی بوده و به‌منظور حفاظت از ارزش‌های معماری و مرمت اضطراری منازل ارزشمند هزینه می‌شود. یزدان پناه افزود: روستای تاریخی ... بیشتر بخوانید »

روستای گردشگری روئین معدن تولید ثروت است

Unknown

به گزارش پایگاه خبری روئین به نقل از خبرگزاری برنا،طاهر رستمی فرماندار شهرستان اسفراین با حضور در این جشنواره ضمن برشماری ظرفیت های گردشگری و کشاورزی دهکده گردشگری رویین گفت:روستای گردشگری روئین معدن تولید ثروت است. طاهر رستمی در دومین جشنواره گردشگری عسل روستای روئین اظهار داشت: روستای روئین ظرفیتهای قابل توجهی در حوزه گردشگری با توسعه بومگردی و در ... بیشتر بخوانید »

عسل” رویین ” از مرغوب ترین عسل‌های کشور است.

images

مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسفراین با اعلام اینکه این شهرستان دارای ۱۱۴ هزار کلنی و بیش از ۸۰۰ زنبوردار است گفت:با توجه به اینکه اکثر زنبورداران اسفراین مهاجر هستند و در هر فصل، زنبورستان خود را در بهترین مزارع و مراتع با پوشش گیاهی مناسب در اقصی نقاط کشور مستقر میکنند به همین دلیل کیفیت عسل اسفراین قابل قبول بوده و ... بیشتر بخوانید »

توسعه گردشگری روستای روئین با بوم‌گردی

جشنواره عسل3

به‌گزارش پایگاه خبری روئین به نقل از میراث آریا، طاهر رستمی در جشنواره گردشگری عسل روئین که روز جمعه یکم شهریورماه برگزار شد، اظهار داشت: «برای افزایش چرخه اقتصادی و رونق تولید در روستاها، باید در مسیر تقویت اقتصاد کشاورزی و گردشگری گام برداشت و توجه ویژه ای به این امر داشت.» او با بیان اینکه امروز از گردشگری به ... بیشتر بخوانید »

بومگردی اسفراین (1)

تور گردشگری اصحاب رسانه شهرستان اسفراین به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار در محل روستای هدف گردشگری روئین برگزار شد. به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی، تور گردشگری اصحاب رسانه شهرستان اسفراین به مناسبت روز خبرنگار و با هدف آشنایی با ظرفیت های گردشگری و معرفی قابلیت های روستای روئین و ... بیشتر بخوانید »

کلافگی صاحبان کارگاه های حوله بافی در دهکده نساجی ایران از کمبود و گرانی نخ

43835

مدیر عامل شرکت تعاونی شقایق وصال رویین در شهرستان اسفراین گفت: حوله بافی یکی از مشاغل خانگی در دهکده نساجی ایران(روستای رویین در شهرستان اسفراین) است که از سال گذشته این صنعت با مشکلات متعددی مواجه است. هاجر بزرگی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با تصریح بر اینکه مشکلات حوله و چادرشب بافان در این ... بیشتر بخوانید »

اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی در روستای روئین برگزار شد

ContentImages_113850

به گزارش کانون اندیشه گران جوان به نقل از روابط عمومی فرمانداری ، صبح امروز اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی در روستای گردشگری روئین و با حضور فرماندار اسفراین ، فرمانداری شهرستان گرمه ، مدیرکل پست بانک خراسان شمالی و مدیران حوزه ارتباطات استان برگزار شد . طاهر رستمی در اولین جشنواره باجه های بانکی روستایی نگاه جمهوری اسلامی ... بیشتر بخوانید »

برگزاری جشن روز جوان در دانشکده فنی و مهندسی اسفراین

ContentImages_113834

روز گدشته طاهر رستمی فرماندار در جشن بزرگ روز جوان که به مناسبت ولادت باسعادت حضرت علی اکبر(ع) در محل سالن مهرگان دانشکده فنی و مهندسی اسفراین به میزبانی کانون اندیشه گران جوان روئین برگزار شده بود حضور یافت . طاهر رستمی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و و ولادت باسعادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان گفت : حضرت علی‌اکبر(ع) ... بیشتر بخوانید »

حضور نماینده کانون اندیشه گران جوان در دومین مجمع ملی جوانان کشور

photo_۲۰۱۹-۰۱-۲۵_۲۰-۴۵-۵۰

دومین مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور با حضور معاون اول رئیس جمهور عصر امروز در کرمان تشکیل شد. معاون اول رئیس جمهور در این نشست با بیان اینکه در مقطع کنونی کشور در شرایط پیچیده و خطیری قرار گرفته است افزود: باید با همدلی و همکاری تهدیدهای پیش رو را به فرصت تبدیل کرد.دومین مجمع ملی سازمان ... بیشتر بخوانید »

بالا