آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : اجتماعی

خانه معلم روستای رویین آماده پذیرش مسافران تابستانی شد

Alaedin-Travel-Agency-Kashmar-Khane-Moallem-Hotel-6

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به اینکه پذیرش مسافران تابستانی در مدارس استان آغاز شده است گفت: مسافران عبوری از این استان در ۵۲ مدرسه این استان پذیرش می شوند.احمد آذری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در طرح تابستانی امسال، مسافران عبوری از ... بیشتر بخوانید »

تارهای محکم هنرچادرشب بافی و پودهای ضعیف حمایت

1396052619254832411677514

روستای پله کانی رویین نخستین دهکده نساجی ایران، یکی از جاذبه های گردشگری خراسان شمالی است که در فاصله ۲۶ کیلیومتری شهرستان اسفراین قرار دارد. به گزارش ایسنا، چادر شب بافی هنر تاریخی مردان و زنان این روستاست که در این عرصه چند صد سال فعالیت دارند و توانسته اند عاشقانه این میراث نیاکان خود را ادامه د هند. در ... بیشتر بخوانید »

پذیرش ۸۹ مهمان خارجی و ۱۳۹۰ مهمان داخلی در اقامتگاه بومگردی وصال روئین

0photo_2017-12-11_10-29-18

مدیر اقامتگاه بومگردی وصال رویان گفت: این اقامتگاه در سال ۹۶ پذیرای ۸۹ مهمان خارجی و ۱۳۹۰ مهمان داخلی بوده است. علی وصالی مدیر اقامتگاه بومگردی وصال رویان روستای روئین در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: زندگی در دل روستا با انواع غذا های سنتی و محلی ارگانیک . الاغ سواری . اسب سواری . بازدید از کار گاه ... بیشتر بخوانید »

با حضور جهانگیری؛ اختتامیه مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان

T3575040-6255089

اسحاق جهانگیری برای ارزیابی و تصویب اساس نامه سازمان‌های مردم نهاد جوانان در اختتامیه همایش مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد در شیراز حضور یافت. این همایش با حضور ۳۰۰ نفر از منتخبان سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان در قالب ۶ کارگاه تخصصی به منظور بررسی و ارزیابی اساس نامه سازمان‌های مردم نهاد جوانان از پنجم بهمن در شیراز ... بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری از غرفه موسسه اندیشه فردای آفتاب در نمایشگاه کتاب بجنورد

DSC08132

غرفه موسسه روزنه اندیشه فردای آفتاب در دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی آغاز به کار کرد.این موسسه در حوزه تخصصی طراحی و تولید بازی های رایانه ای فعالیت می نماید. صبح چهارشنبه دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی و سیصد و چهلمین نمایشگاه سراسری کتاب کشور افتتاح شد. در دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی ۲۸۶ ناشر و ۳۲ ناشر استانی شرکت ... بیشتر بخوانید »

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت:سازمانهای مردم نهاد باید در مسیر توسعه متوازن قدم بردارند

ContentImages_62829

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت:سازمانهای مردم نهاد باید در مسیر توسعه متوازن قدم بردارند تا به اهداف و آرمانهای امام راحل و انقلاب اسلامی برسند . به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی؛ محمد تقی ایرانی در نشست فصلی سازمانهای مردم نهاد استان اظهار داشت:استعداد های اجتماعی و توسعه متوازن سازمان های مردم نهاد ... بیشتر بخوانید »

روستای رویین کاندیدای ثبت نخستین روستای جهانی ایران شد

photo_۲۰۱۷-۰۴-۲۹_۱۸-۲۱-۵۲

یک مسئول سازمان میراث فرهنگی با تشریح شهرهای جهانی کشورمان از معرفی اولین کاندیدای روستای جهانی ایران خبر داد. به‌گزارش تسنیم، کشورهای جهان برای شناخته شدن در حوزه صنایع‌دستی و تحقق فعالیت‌های گفتمانی و از سوی دیگر، فرهنگ‌سازی و برندسازی در این حوزه، نیازمند شناخته شدن در مراجع بین‌المللی‌ هستند. تأیید مراجع بین‌المللی نوعی امتیاز محسوب می‌شود، چرا که یک ... بیشتر بخوانید »

کارگاه اسیب های اجتماعی به میزبانی کانون اندیشه گران جوان برگزار شد

photo_2017-04-29_19-36-09

کارگاه اسیب های اجتماعی با محوریت فضای مجازی در دانشگاه ازاد اسلامی اسفراین برگزار گردید.در ابتدای برنامه خانم محبتی دبیر کانون اندیشه گران جوان به معرفی این موسسه مردم نهاد پرداختند و سپس دکتر فرجی در خصوص نقش تشکل ها و اسیب های اجتماعی مطالبی را ارائه نمودند. در ادامه اقای رضوانی از اساتید دانشگاه در خصوص آسیب های اجتماعی ... بیشتر بخوانید »

حضور اعضای کانون اندیشه گران جوان در کارگاه توانمندسازی سمن های استان

photo_2017-02-16_10-52-07

دوره توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد خراسان شمالی با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از دبیران و اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد خراسان شمالی در بجنورد آغاز شد. اعضای کانون اندیشه گران جوان روئین در چهار کارگاه تخصصی که طی ۲ روز ویژه سازمان‌های مردم‌نهاد استان با محوریت “کارایی سازمانی و رهبری با رویکرد روش‌های تصمیم‌گیری و حل تعارض” با حضور دکتر زهرا یزدان ... بیشتر بخوانید »

بالا