آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : آلبوم تصاویر

گزارش تصویری عصر تاسوعا روستای روئین

IMG_1824

معاون وزیر و رییس هیئت عامل سازمان نوسازی و گسترش صنایع کشور،استاندار خراسان شمالی،فرماندار و نماینده اسفراین در مجلس شورای اسلامی بخشی از میهمانان آیین عصر تاسوعای رویین بودند. منبع : سپهرآیین بیشتر بخوانید »

فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس دانشجویی “کشاورز.روستا.زندگی”

inews_images_9312251

فراخوان نخستین جشنواره ملی عکس دانشجویی “کشاورز.روستا.زندگی” جشنواره ملی عکس دانشجویی “کشاورز.روستا.زندگی” حرکتی است دانشجویی که با رویکرد ورود دانشجویان به محیط های روستایی و کشاورزی آغاز شده است. این جشنواره ملی در نخستین سال شروع به کار خود روستا و کشاورزی را موضوع خاص خود قرار داده و با پرداختن به این موضوع مهم درصدد است تا قشر فرهیخته ... بیشتر بخوانید »

رونق صنایع‌دستی روئین نیاز به کاربری جدید دارد

hemmat khahi (4 of 23)-1

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اسفراین با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: متأسفانه هنوز کاربری جدید برای تولیدات صنایع‌دستی در دهکده نساجی کشور تعریف‌نشده است رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اسفراین گفت: ۲۰۰ میلیون ریال اعتبار مصوب سفر رهبری به استان در حوزه میراث فرهنگی روستای روئین ابلاغ شد. محمدی اظهار ... بیشتر بخوانید »

حضور دانشجویان دانشکده فنی مهندسی اسفراین در مراسم عزاداری تاسوعا، روستای روئین

rouein7

به گزارش پایگاه خبری اندیشه گران جوان،جمعی از دانشجویان دانشکده فنی مهندسی اسفراین ضمن شرکت در مراسم عزاداری تاسوعای حسینی در روستای روئین با آیین های مذهبی این روستا از نزدیک آشنا شدند. بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری ورود عزاداران حسینی به روستای روئین در صبح تاسوعا

4

به گزارش پایگاه خبری اندیشه گران جوان،جمع کثیری از عزاداران حسینی به منظور برگزاری مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) وارد روستای روئین شدند بیشتر بخوانید »

بالا