آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : کشاورزی

ارائه گزارش عملکرد کانون اندیشه گران جوان در جلسه فصلی سازمانهای مردم نهاد استان

h4

به گزارش پایگاه خبری اندیشه گران جوان روئین ،حسین برومند، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان شمالی روز گذشته(۱۲ آبان) در جلسه فصلی سازمان های مردم نهاد که در محل عمارت مفخم بجنورد با حضور مدیران سازمان های مردم نهاد استان برگزار شد، گفت: دانش بشری مدیریت تکامل یافته را ترسیم می کند و در این راستا توسعه پایدار بدون ... بیشتر بخوانید »

عضویت در سامانه هم اندیشی جوانان روئین

samane

سازمان مردم نهاد کانون اندیشه گران جوان ،نخستین و برترین تشکل غیردولتی روستایی ایران و به عنوان بازوی توانمند دولت تدبیر و امید ، در راستای توسعه پایدار دهکده توریستی روئین از کلیه نخبگان ،اساتید دانشگاه ،جامعه مهندسین ،فرهنگیان ،اصناف ،خانواده مغزز شهدا ،دانشجویان و دانش آموزان دعوت به همکاری می نماید. لذا فرم عضویت در سامانه هم اندیشی را ... بیشتر بخوانید »

گام های نخست برای معرفی جاذبه های اکوتوریسم آبی استان

hemmat khahi (12 of 23)-0

روز جهانی گردشگری هر سال فرصتی است تا کشورهای عضو جامعه ملل متحد با تمرکز روی هدفی خاص، با هم اندیشی مسئولانه و به اشتراک گذاردن منابع و امکانات خود، شرایط توسعه این صنعت درآمدزای شگرف و بهره مندی از منافع عظیم غیرمادی آن نظیر کمک به هم گرایی بیشتر جوامع و جلوگیری از نزاع و خشونت را تحکیم بخشند. ... بیشتر بخوانید »

استاندار: بخش کشاورزی و دام پروری پایه و اساس تولید در استان است

p1

استاندار خراسان شمالی در دیدار مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: بخش کشاورزی و دام پروری پایه و اساس تولید در استان است. به گزارش کانون اندیشه گران جوان به نقل از استانداری خراسان شمالی سید علی اکبر پرویزی در این دیدار که روز سه شنبه در محل دفتر استاندار انجام شد تصریح کرد: در سالهای سخت دفاع مقدس جهادگران ... بیشتر بخوانید »

عناوین طرح های مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان در حوزه جوانان

k1

به اطلاع دانشجویان محترم علاقه مند به برخورداری از حمایت مالی از پایان نامه ها در حوزه ی جوانان میرساند، جامعه ی هدف مورد بررسی در پژوهشهای این حوزه، جوانان ۱۵ تا ۲۹ سال هستند. بدیهی است ملاک حمایت یا عدم حمایت و نیز تعیین مبلغ مورد حمایت از پایان نامه های دانشجویی، منوط به ملاحظه ی عناوین موضوعی این ... بیشتر بخوانید »

بالا