آخرین خبرها

بایگانی دسته بندی ها : کانون اندیشه گران جوان روئین

DSC09101

نشست هم اندیشی سمن های استان خراسان شمالی ۲۲ مرداد ماه روز ملی تشکلها و مشارکت های اجتماعی در روستای روئین اسفراین برگزار شد. در این جلسه ۱۲۰ نفر از مدیران سازمان های غیردولتی استان خراسان شمالی حضور داشتند. بیشتر بخوانید »

دومین کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در روستای کلات اسفراین برگزار شد

03_Stand

به گزارش پایگاه خبری روستای روئین دومین کارگاه اموزش پیشگیری از اسیب های اجتماعی توسط سازمان مردم نهاد اندیشه گران جوان در روستای کلات برگزار گردید.کانون اندیشه گران جوان با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان و فرمانداری شهرستان اسفراین کارگاه های اموزشی با موضوع پیشگیری از اسیب های اجتماعی را در سطح روستای های شهرستان اسفراین برگزار می ... بیشتر بخوانید »

کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی با حضور دهیاران اسفراین به میزبانی کانون اندیشه گران جوان برگزار شد

39835

معاون فرماندار شهرستان اسفراین گفت: آسیب های اجتماعی از لحاظ تعداد و تنوع بیشتر شده است. به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، سید احمد پرویزی ششم تیر ماه در جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی که توسط کانون اندیشه گران جوان برای دهیاران روستاها در محل سالن اجتماعات فرمانداری اسفراین برگزار شد، اظهار کرد: دهیاران می توانند نقش موثری در ... بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری همایش مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان کشور

photo_۲۰۱۸-۰۱-۳۰_۰۵-۵۱-۵۹

نخستین مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوان کشور در شیراز بر گزار شد.این همایش با حضور ۳۰۰ نفر از منتخبان سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان در قالب ۶ کارگاه تخصصی به منظور بررسی و ارزیابی اساس نامه سازمان‌های مردم نهاد جوانان از پنجم بهمن در شیراز آغاز به کار نمود و با تصویب اساس نامه به کار ... بیشتر بخوانید »

با حضور جهانگیری؛ اختتامیه مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد جوانان

T3575040-6255089

اسحاق جهانگیری برای ارزیابی و تصویب اساس نامه سازمان‌های مردم نهاد جوانان در اختتامیه همایش مجمع ملی سازمان‌های مردم نهاد در شیراز حضور یافت. این همایش با حضور ۳۰۰ نفر از منتخبان سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان در قالب ۶ کارگاه تخصصی به منظور بررسی و ارزیابی اساس نامه سازمان‌های مردم نهاد جوانان از پنجم بهمن در شیراز ... بیشتر بخوانید »

گزارش تصویری از غرفه موسسه اندیشه فردای آفتاب در نمایشگاه کتاب بجنورد

DSC08132

غرفه موسسه روزنه اندیشه فردای آفتاب در دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی آغاز به کار کرد.این موسسه در حوزه تخصصی طراحی و تولید بازی های رایانه ای فعالیت می نماید. صبح چهارشنبه دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی و سیصد و چهلمین نمایشگاه سراسری کتاب کشور افتتاح شد. در دهمین نمایشگاه کتاب خراسان شمالی ۲۸۶ ناشر و ۳۲ ناشر استانی شرکت ... بیشتر بخوانید »

برگزاری مسابقات ورزشی در روستای رویین به مناسبت هفته تربیت بدنی

photo_2017-10-25_12-52-25

به گزارش روابط عمومی کانون اندیشه گران جوان مسابقات ورزشی بانوان روز چهارشنبه به مناسبت هفته تربیت بدنی در روستای رویین برگزار گردید. خاطره سادات محبتی مسئول برگزاری مسابقات اظهار داشت : در این دوره از مسابقات تعداد ۱۰۰ نفر از بانوان در رشته های مختلف طناب زنی ، دو و میدانی و مهارت های والیبال با یکدیگر به رقابت ... بیشتر بخوانید »

همایش پیاده روی خانوادگی در روستای هدف گردشگری رویین برگزار شد

photo_2017-10-26_15-51-25

به گزارش روابط عمومی کانون اندیشه گران جوان ، همایش پیاده روی عمومی روز پنج شنبه در روستای رویین برگزار گردید. شرکت کنندگان در این همایش از ابتدای روستا تا سرچشمه رویین را پیاده روی کردند. خاطره سادات محبتی دبیر کانون اندیشه گران جوان گفت : حضور امروز مردم رویین در این همایش نشان از اهمیت ورزش در بین خانواده‌های ... بیشتر بخوانید »

کمبود پارکینگ معضل این روزهای روستای هدف گردشگری روئین

DSC07926

این روزها با افزایش جمعیت روستا و حضور گردشگران مذهبی و عزاداران حسینی ، کمبود جای پارک برای خودروها مهم‌ترین معضلی شده که در هر معبری در روستای روئین به چشم می‌خورد، که مهم‌ترین دلیل آن تغییر در شیوه ساخت مسکن و گرایش به ساخت‌وساز آپارتمان‌های چندین واحدی است، افزایش جمعیت ساکن در هر محدوده، افزایش تقاضا برای خرید خودرو، ... بیشتر بخوانید »

بالا