آخرین خبرها

پنجمین دوره انتخابات سازمان های مردم نهاد استان خراسان شمالی برگزار شد

ContentImages_63926
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:
سمن ها بازوان اصلی اجرای برنامه های دولت هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: سمن‌ها به عنوان بازوان اصلی اجرای برنامه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اجرایی دولت نقش مهمی در تسریع برنامه‌ها و پروژه‌ها دارند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی؛ محمد تقی ایرانی در پنجمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد استان در هیئت نظارت اظهار داشت: کمک به شکل گیری سازمان های مردم نهاد و ایجاد بسترهای لازم برای تسهیل این فرایند، در کنار ایجاد همبستگی میان مردم و پذیرش نقش اجتماعی از سوی تک تک افراد در یک جامعه، می تواند تا حد زیادی بار سنگین حل معضل های موجود در جامعه را نیز از دوش دولت بردارد.
در ادامه این جلسه مدیرکل دفتر امور اجتماعی و سازمانهای مردم نهاد استانداری نیز گفت: طبق دستورالعمل وزارت کشور از یازدهم تا نوزدهم مردادماه زمان تعیین نمایندگان سازمان های مردم نهاد ویژه استانداری در استانها اعلام شده که بر اساس این زمانبندی ۱۷ مردادماه در خراسان شمالی به عنوان روز تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد در نظر گرفته شد.
فریبا باقری تصریح کرد:با توجه به فعالیت ۴۵ سمن استانداری در استان برای این دوره از انتخابات ۳ نفر کاندیدای نمایندگی سازمان های مردم نهاد شدند.
وی خاطرنشان کرد: :امیدواریم شاهد فعالیت های بیشتر مردم و سمن ها در حوزه های اجتماعی، فرهنگی،فعالیت های زیست محیطی ،تحکیم بنیان خانواده، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی باشیم.
گفتنی است، در پایان این انتخابات، سید حمید کشمیری از سمن دوستداران طبیعت سبز کره زمین برای دومین دوره به عنوان نماینده سازمان های مردم نهاد استان و میثم عظیمی رویین از کانون اندیشه گران جوان به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

نظر دادن بسته است.

بالا